„ŚPIEWAM SERCEM” – III REGIONALNE KONFRONTACJE MUZYCZNE W MYŚLENICACH

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu był dziś (9.04) z pewnością najbardziej radosnym i rozśpiewanym miejscem na ziemi. Wszystko to za sprawą imprezy „Śpiewam Sercem” – III Regionalnych Konfrontacji Muzycznych, którą po raz trzeci zorganizowało Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice. Ponad 90 uczestników na scenie i wypełniona po brzegi publicznością sala myślenickiego MOKiS-u, były najlepszym dowodem jak dużym zainteresowaniem cieszy się to wydarzenie.

W przesłuchaniach uczestników konfrontacji zaprezentowali się soliści jak i całe zespoły, które niejednokrotnie oprócz śpiewu ubogacały swój występ tańcem i ciekawymi strojami. Warto podkreślić, że każdy uczestnik przesłuchań otrzymał dyplom, nagrodę oraz prawdziwą owację od zgromadzonej publiczności. Po prezentacjach przyszedł czas na werdykt jury i nagrody dla najlepszych wykonawców i zespołów. Dla wszystkich którzy przybyli dziś na tą imprezę, organizatorzy przygotowali pyszny poczęstunek w formie bufetu, zaś konfrontacje zakończył seans filmowy.

Podsumowując to wydarzenie, nie sposób ukryć zachwytu i ogromnego wzruszenia jakie towarzyszyły wszystkim, którzy właśnie dziś mogli obserwować występy uczestników konfrontacji muzycznych w Myślenicach. Co więcej każdy z uczestników wkładając całe swoje serce w swój występ, pokazał nam jak pięknie można cieszyć się śpiewem i muzyką, a jednocześnie tę radość przekazywać zgromadzonej publiczności.

Na największą pochwałę zasługuje również Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Gminy Myślenice, które zorganizowało tak wspaniałą imprezę, sprawiając tym samym tak wiele radości, tak wielu osobom. Brawo !

 

Źródło strona KMY.pl

    Dostępność